Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Patoleta

Wsparcie prawne dla szkół i przedszkoli w całej Polsce. Głównym obszarem praktyki Kancelarii jest szeroko rozumiane prawo oświatowe. W ramach działalności Kancelarii oferujemy Państwu zarówno doraźną pomoc w kwestiach prawnych, jak również ofertę stałej współpracy prawnej dla szkół i przedszkoli w całej Polsce. Oferujemy kompleksową obsługę prawną placówek oświatowych, opartą na wieloletnim doświadczeniu we współpracy z niesamorządowymi szkołami i przedszkolami.
W skład naszego zespołu wchodzą także wybitni specjaliści zajmujący się kwestiami dotacji za zadania zlecone ze Skarbu Państwa, tematyką kredytów frankowych, oraz prawa administracyjnego i karnego.

Zespół

Adwokat Beata Patoleta jest absolwentką kierunku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który ukończyła z wyróżnieniem, broniąc z wynikiem bardzo dobrym pracę magisterską w Katedrze Postępowania Cywilnego.

Kancelaria

Koncentrujemy się na dostarczaniu usług tworzących wartość przedsiębiorstw naszych Klientów. Wiemy, na czym polega jakość usług prawniczych.